April 17, 2021
Portali Shprehja

Rrihen mes vete burrë e gru në Prizren

Burrë e gru janë shoqëruar në stacionin policor pasi e kanë sulmuar fizikisht njëri-tjetrin.

Sipas raportit të Policisë së Kosovës, ngjarja ka ndodhur të premten në mesnatë rreth orës 00:00, në Prizren.

Siç thuhet në njoftim, të dyshuarve i është ofruar tretman mjekësor.

“Janë shoqëruar në stacionin policor burrë e grua, pasi që të njëjti kanë sulmuar njëri-tjetrin. I dyshuari ishte nën ndikim të alkoolit. Të dyshuarve i është ofruar tretman mjekësor. Me vendim të prokurorit, i dyshuari është dërguar ne mbajtje, ndërsa e dyshuara është liruar”, thuhet në raport. /Telegrafi/

.

Të Ngjajshme

Prokuroria: I dyshuari për vrasjen e 27-vjeçarit në Mitrovicë ishte me një polic jashtë detyrës

admin

Policia me detaje për vrasjen e 27 vjeçarit dhe plagosjen e dy të tjerëve në Mitrovicë

admin

Policia jep detaje për 28 vjeçarin në Fushë Kosovë

admin

Leave a Comment