September 27, 2022
Portali Shprehja

Rrihen mes vete kunatat në Prizren

Një femër ka raportuar se pas një mosmarrëveshje është sulmuar fizikisht nga kunata e saj.

Në raportin 24 orësh të Policisë së Kosovës, rasti ka ndodhur të premten rreth orës 21:30, në Prizren.

Tutje në raport bëhet e ditur se viktima ka refuzuar tretmanin mjekësor.

“Viktima femër  kosovare ka informuar se pas një mosmarrëveshje është sulmuar fizikisht nga kunata e saj e dyshuara femër  kosovare. Viktima ka refuzuar tretmanin mjekësor”, thuhet në raport.

Ndërkaq, me vendim të prokurorit pas intervistimit palët janë liruar dhe rasti shkon në procedurë të rregullt. /Telegrafi/

 

.

Të Ngjajshme

Goditet për vdekje një person në Podujevë

admin

Vdes një femër në Drenas, kishte shenja dhune

admin

Dyshon se gruaja i hodhi “diçka të dëmshme” në ushqim, burri nga Skenderaj merr tretman mjekësor në QKUK  

admin

Leave a Comment