May 21, 2022
Portali Shprehja

Rrihen pesë të mitur mes vete në Pejë

Dy persona (të mitur) janë rrahur me tre të tjerë në Vitomiricë tëPejës.

Në raportin 24 orësh të Policisë së Kosovës, rasti ka ndodhur të enjten rreth orës 13:30 në fshatin Vitomiricë, në Pejë.

Tact Watches

Siç thuhet në raport, të dyshuarit dhe viktima kanë pranuar tretman mjekësor.

“Dy të dyshuar meshkuj kosovarë të mitur, janë rrahur me tre viktima meshkuj kosovarë të mitur. Të dyshuarit dhe viktimat kanë pranuar tretman mjekësor. Me vendim të prokurorit, rasti shkon në procedurë të rregullt”, thuhet në njoftim. /Telegrafi/

.

Të Ngjajshme

Dhunë psikike ndaj bashkëshortes, i dyshuari dërgohet në mbajtje

admin

Katër persona të lënduar në një aksident në fshatin Qerim të Gjakovës ,tre prej tyre prokurorë

admin

Prishtinases ia marrin 20 mijë euro nga kartela përmes blerjeve online

admin

Leave a Comment