May 28, 2022
Portali Shprehja

Rrihet një person në Gjakovë

Një person është arrestuar pasi ka sulmuar fizikisht një person tjetër.

Sipas raportit të policisë, rasti ka ndodhur të martën rreth orës 14:30 në fshatin Morinë, Gjakovë.

Tact Watches

Siç thuhet në raport, lidhur me rastin është konsultuar prokurori i shtetit dhe me vendim të së cilit i dyshuari është dërguar në mbajtje.

“Është arrestuar i dyshuari mashkull  kosovar pasi që ka sulmuar fizikisht viktimën mashkull  kosovar. Viktimës iu është ofruar trajtim mjekësor. Lidhur me rastin është konsultuar prokurori i shtetit me vendim të së cilit i dyshuari është dërguar në mbajtje”, thuhet në raport. /Telegrafi/

.

Të Ngjajshme

Aksident në rrugën Kllokot-Viti, vdes një motoçiklist

admin

Aksident mes tri veturave në Gjakovë, lëndohen pesë persona

admin

Vritet një 30 vjeçar në Ferizaj

admin

Leave a Comment