May 20, 2022
Portali Shprehja

Rrihet një person në Mitrovicë, merr lëndime të rënda

Një person është sulmuar nga disa persona të panjohur të cilët i kanë shkaktuar lëndime të rënda trupore (frakturë).

Sipas raportit 24 orësh të Policisë së Kosovës, rasti ka ndodhur të enjten rreth orës 23:10 në rrugën “Evlia Qelebia”, në Mitrovicë.

Tact Watches

Siç thuhet në raport, viktima ka pranuar trajtim mjekësor dhe nuk raportohet për të arrestuar.

“Raportohet se viktima mashkull kosovar është sulmuar nga disa të dyshuar deri më tani të pa njohur, të cilët i kanë shkaktuar lëndime të rënda trupore (frakturë). Viktima ka pranuar trajtim mjekësor, nuk raportohet për të arrestuar,  rasti vazhdon të hetohet”, thuhet në raport. /Telegrafi/

 

.

Të Ngjajshme

Dhunë psikike ndaj bashkëshortes, i dyshuari dërgohet në mbajtje

admin

Katër persona të lënduar në një aksident në fshatin Qerim të Gjakovës ,tre prej tyre prokurorë

admin

Prishtinases ia marrin 20 mijë euro nga kartela përmes blerjeve online

admin

Leave a Comment