May 21, 2022
Portali Shprehja

Rrihet punëtori i një lokali në Lipjan, arrestohet shtetasi i huaj

Një person ka raportuar se derisa ka qenë duke punuar në lokal, disa persona të panjohur e kanë sulmuar fizikisht.

Sipas raportit të Policisë së Kosovës, rasti ka ndodhur të enjten rreth orës 20:00, në Lipjan.

Tact Watches

Siç thuhet në raport, në lidhje me rastin është arrestuar një shtetas i huaj.

“Viktima mashkull kosovar ka raportuar se derisa ka qenë duke punuar në lokal, persona të panjohur kanë kryer ndaj tij veprën penale të lartëcekur (sulm). Në lidhje me rastin është arrestuar i dyshuari mashkull shtetas i huaj dhe i njëjti pas intervistimit me vendim të prokurorit, është liruar në procedurë të rregullt”, thuhet në raport. /Telegrafi/

.

Të Ngjajshme

Dhunë psikike ndaj bashkëshortes, i dyshuari dërgohet në mbajtje

admin

Katër persona të lënduar në një aksident në fshatin Qerim të Gjakovës ,tre prej tyre prokurorë

admin

Prishtinases ia marrin 20 mijë euro nga kartela përmes blerjeve online

admin

Leave a Comment