18.8 C
Skopje
August 25, 2019
Informacione Vendi

Rroftë pasaporta, rroftë Gjermania. Ky vend bashkë më

Urim Saliu

Katica erdhi me zhurmë dhe shpresë dhe u largua në heshtje. Ajo ishte një dështim dhe u largua si hiç. Këtë vend të shkatërruar nga krimi dhe korrupsioni nuk kanë mundur burra ta ndreqin dhe ne menduam se një grua do ta bëjë atë. Rroftë pasaporta, rroftë Gjermania. Ky vend bashkë me drejtësinë ka perënduar…

Artikuj të ngajshëm

Haradinaj takon Zaevin, e quan mik të mirë

shprehja

Albin Kurti tregon për herë të parë si e njohu gruan norvegjeze

shprehja

RA NË PËRPJEKJE PËR T’I TËHEQUR SHOKËT

shprehja