Rrokulliset një veturë në Lipjan

Një veturë është rrokullisur në rrugën Kraishtë-Lipjan.

Deri më tani nuk është raportuar për ndonjë të lënduar.

Shkak i këtij vetaksidenti besohet të ketë qenë shpejtësia dhe kushtet jo të mira atmosferike.

Të ngjajshme

Një shtëpi merr flakën, digjet brenda 80-vjeçarja

shprehja

Arrestohet për shkelje të urdhrit mbrojtës

shprehja

Prizren, dy persona grabisin në një barnatore 6 mijë euro

shprehja

Duke përdorur shërbimet e Portalit Shprehja ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Pranoj Lexo më shumë