September 25, 2022
Portali Shprehja

“Rruga drejt…” nis të enjten, këta janë moderatorët e rinj

Emisioni debatues politik në Alsat këtë sezon do të fillojë me moderator të ri nga data 15 shtator.

Gazetarët e Alsat, Fatlume Dervishi dhe Adrian Kerimi do të udhëheqin emisionin politik i cili transmetohet çdo të enjte në Alsat.

“Rruga Drejt” ju pret në terminin e njëjtë me temat më aktuale në vend në orën 22:00./ Alsat.mk

.

Të Ngjajshme

Forumi i Biznesit: Më pak barriera tregtare dhe doganore, më shumë bashkëpunim

Rritja e çmimeve të energjisë falimenton qindra kompani në Gjermani

Automjeti i shefit të Shtatmadhorisë Vasko Gjurçinovski përfshihet nga flakët ndërsa ishte në lëvizje, nuk ka të lënduar

admin

Leave a Comment