April 12, 2021
Portali Shprehja

“Rruga drejt”, përplasje mes BDI-së dhe ASH-së për regjistrimin

Në emision “Rruga Drejt” që transmetohet sonte në 20:40 minuta diskutohet për aksionin e fundit policor për falsifikimin e pasaportave, shtyrjen e regjistrimit të popullsisë  si dhe faktorët e migrimit të qytetarëve jashtë vendit. Të ftuar janë Tahir Hani nga BDI dhe Arben Fetahi nga Aleanca për Shqiptarët

.

Të Ngjajshme

Dimri kaloi, ndërkohë qeveria nuk arriti të formojë një grup pune për planin e subvencioneve për ngrohje

admin

Shtetësia, Zaevi nesër takon Selën dhe Gashin

admin

46 viktima dhe 687 raste të reja me Covid-19

admin

Leave a Comment