Rrugëtimi artistik i Adriana Matoshit drejt suksesit

Adriana Matoshi ishte e ftuar këtë javë në emisionin ‘Mirage’ ku flet për suksesin e saj të arritur gjatë vitit 2019, shkruan lajmi.net.

Aktorja ishte protagoniste në disa filma gjatë vitit që lam pas, por projekti që e kurorëzoi atë me çmimin ‘Aktorja më e mirë’ ishte filmi ‘Zana’.

Aktorja gjatë këtij muaji mbushi 40 vite jetë, por ndihet ende shumë energjike dhe thotë se ka ende shumë për t’i dhënë artit shqiptar.

Për më shumë shikoni intervistën e plotë të Adrianës. /Lajmi.net/

Të ngjajshme

Festë e dyfishtë për Çiljetën

shprehja

Rita Ora nuk ndalet, tani pozon me sytjena transparente

shprehja

Zbulohet befasia që Ronela Hajati po përgatit për “Ditën e të dashuruarve”

shprehja

Duke përdorur shërbimet e Portalit Shprehja ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Pranoj Lexo më shumë