October 28, 2020
Portali Shprehja

Ruajnë distancat në fushë nga frika e infektimit, ekipi mundet 37-0

Dy skuadrat ka shumë mundësi që të mbeten në histori jo për ndeshjet e luajtura, por për rezultatin: 37-0, një humbje marramendëse që ka ardhura nga frika ndaj Covid-19.

Lojtarët e Ripdorf, që kanë zbritur në fushë me frikën e infektimit, kanë ruajtur distancat me kundërshtarët e Holdenstedt II.

Një qëndrim ky që ka sjellë, dhe s’kishte si të ndodhte ndryshe, një humbje dërrmuese.

.

Të Ngjajshme

Video: Joao Felix bën heroin, Atletico fiton me vuajtje

admin

Video: Szoboszlai barazon Atleticon, goli gatuhet nga këmbët e një shqiptari

admin

“Mbappe është i Realit”, – shoku i ekipit te Franca zbulon të ardhmen e lojtarit!

admin

Leave a Comment