October 21, 2021
Portali Shprehja

Rudiger, kritika Chelsea-t pas humbjes: Nuk mund të luash ashtu ndaj Manchester City!

Drejtuesi i mbrojtjes i Chelseat i cili në tre ditë do të sfidojë një Juventus në urgjencë totale, duke pasur parasysh mungesën e Dybala dhe Morata, Antonio Rudiger foli pas nokautit kundër Manchester City në faqen zyrtare të Bluve.

“Kjo lojë nuk ka nevojë për shpjegime të mëdha sepse ne luajtëm shumë keq dhe, për mendimin tim, ne nuk prodhuam atë që duhej të kishim prodhuar gjatë gjithë lojës” tha mbrojtësi. “Përfundimisht kundër një ekipi si ata, nuk mund ta bësh këtë.

Në pjesën e parë ne u mbrojtëm mirë, por ata shënuan. Kishte një devijim, por ata e merituan atë”.

.

Të Ngjajshme

Dy lajme negative, një pozitiv dhe “rebusi” Ibrahimovic te Milani i Piolit!

admin

E paprecedentë! Presidenti i klubit të Bundesligës dhunohet nga tifozët kundërshtarë

admin

Capello lartëson Juventusin, tregon aftësinë kryesore të Allegrit

admin

Leave a Comment