April 12, 2021
Portali Shprehja

Rudina Magjistari publikon pamjen e saj nga fëmijëria

Prezantuesja e njohur ka postuar pamje nga koha kur ishte ende fëmijë.

Një ndër moderatoret më të njohura dhe më të dashura për publikun, është padyshim Rudina Magjistrari.

Ajo është mjaft aktive në rrjetet e saj sociale, ku ndan me ndjekësit detaje nga jeta e saj profesionale dhe ajo personale.

Së fundmi, moderatorja ka ndarë me ndjekësit foto të fëmijërisë së saj, plot 35 vite më parë, moderatorja bën të ditur për publikun se imazhet bardhi e zi u realizuan në plazhin e Durrësit.

“Plazh, Durrës, 1986. Syzet, në foton tjetër, mbaj mend që mi huazoi fotografi për setin fotografik”, shkroi Rudina Magjistari krahas imazheve.


Të Ngjajshme

Demi zbulon të pasmet me bikini e tejdukshme

admin

Ryves i ‘ngrihet’ fytyra

admin

Ana e thotë troç: U futa në ‘Përputhen’ me tjetër qëllim

admin

Leave a Comment