June 18, 2021
Portali Shprehja

Rusia i jep Serbisë armë që të kthehet në Kosovë – Iliria News Agency

Analizë tronditëse e medieve kroate: Rusia i jep Serbisë armë që të kthehet në Kosovë – Iliria News Agency

Të Ngjajshme

Nis Samiti në Vjenë, këto janë temat që po diskutohen – Iliria News Agency

admin

Ja pse Holanda votoi pro nisjes së negociatave mes BE-së dhe Shqipërisë – Iliria News Agency

admin

Takimi i Vjosës me Erdogan in – Iliria News Agency

admin

Leave a Comment