September 29, 2022
Portali Shprehja

Rusia: Nuk po kërcënojmë askënd me përdorimin e armëve bërthamore

Zëvendësministri i Jashtëm i Rusisë ka thënë se Moska nuk po kërcënon askënd me përdorimin e armëve bërthamore. Sergei Ryabkov tha gjithashtu se konfrontimi me Shtetet e Bashkuara dhe NATO-n nuk është në interesin e Rusisë.

Dhe ai tha se marrëdhëniet midis Moskës dhe Uashingtonit janë “afër limitit”.

.

Të Ngjajshme

Skena të frikshme ndërsa stuhia e fuqishme godet Floridën jugperëndimore – duke ‘marrë gjithçka me vete’

Finlanda do të kufizojë në mënyrë të konsiderueshme të drejtën e qytetarëve rusë për të hyrë në vend

Ekipet e emergjencës në aeroportin Heathrow të Londrës pasi dy aeroplanë pasagjerësh janë përplasur në pistë

2 comments

CTPXRnFMaiEbWru September 24, 2022 at 5:52 am

TCMpaqrEwS

Reply
CTPXRnFMaiEbWru September 24, 2022 at 5:53 am

aljVxqeZcGKibvUT

Reply

Leave a Comment