August 2, 2021
Portali Shprehja

Ryva ju tregon fustanin më të mirë të vitit 2021

Ryva mbetët një këngëtare e dalluar në shumë aspekte. Pasi që ka një përkushtim të madh tek vetja, në çdo kohë ajo është pjesë e lajmeve rozë, shkruan “Kosovarja”. Duke zgjedhur modele të ndryshme të veshjeve, gjithmonë duket një femër e dalluar dhe mbetët shembull për të tjerat. E, këtë herë e rregulluar në mënyrë […]

.

Të Ngjajshme

Tuna publikon fotografi të reja të djalit

admin

Djali i Cimes i fërgon vezët në diell

admin

Sa truproje i ka Tayna?

admin

Leave a Comment