July 28, 2021
Portali Shprehja

Ryva Kajtazi flet për operacionet plastike

Këngëtarja Ryva Kajtazi po duket më bukur se kurrë. Ajo, gjithmonë është cilësuar si një nga bukuroshet e estrades, ndërkohë që së fundi paraqitja e saj ka marrë komente tejet pozitive, shkruan “Kosovarja”. Këngëtarja që sapo erdhi me një projekt të ri, u pa në shumë emisione duke folur për risitë në karrierë dhe jetën […]

.

Të Ngjajshme

“U zgjova e lumtur”, Rita Ora e nis mëngjesin me poza atraktive me bikini

admin

Vajza e Gjikos dhe Elites si “duqe”

admin

Teuta Krasniqi pranon një dhuratë të veçantë nga Adonisi për ditëlindjen e 39-të

admin

Leave a Comment