January 26, 2021
Portali Shprehja

Ryva realizon një imazh tejet interesant

Ryva Kajtazi është një këngëtare e dalluar në mediat rozë.

Me poza të shumta në rrjete sociale, ajo gjithmonë kalon në lajm, shkruan “Kosovarja”.

window.ANConfig.placements.push({ adUnitId: 'Medium Rectangle (mes-artikull)', propertyId: '105209', placementId: '846638', content: [], onLoad: function (adUnitId) { console.log('1', adUnitId); }, onFail: function (adUnitId) { console.log('0', adUnitId); //fallback code }, });

Këtë herë, me një kombinim në veshje, këngëtarja duket mahnitëse.

Theksojmë, ajo është nënë e dy fëmijëve dhe godet për linjat trupore.


Të Ngjajshme

Andrrën e ka zbukuruar shumë shtatzënia

admin

Arta shfaqe e zjarrtë me veshjen e ngushtë në palestër

admin

Selvija: Jam shumë e ndieshme, lotët i kam si me buton

admin

Leave a Comment