January 28, 2021
Portali Shprehja

Sa bukur dukej Remzie Osmani si nuse në veshje tradicionale

Remzie Osmani është mjaftë e njohur për publikun shqiptar.

Më çiltërsinë dhe pozitivitetin që e posedon kanë bërë që të jetë mjaftë e përfolur nga mediet rozë,shkruan “Kosovarja”.

window.ANConfig.placements.push({ adUnitId: 'Medium Rectangle (mes-artikull)', propertyId: '105209', placementId: '846638', content: [], onLoad: function (adUnitId) { console.log('1', adUnitId); }, onFail: function (adUnitId) { console.log('0', adUnitId); //fallback code }, });

Ajo shquhet edhe për bukuri ku përkundër moshës vazhdon të dëshmoj që është natyrale, ku duke ripostuar imazhet e vjetra ku tregon se çfarë nuse e bukur ka qenë.

Në rrjetin social ka shpërndarë një imazh ku vërehet ajo e veshur në veshje tradicionale bashkë me dy fëmijët e saj.

Kaq e bukur dhe e hijshme ishte edhe atëherë duke lenë pa mend me këtë bukurinë e rrallë./Kosovarja/


Të Ngjajshme

Elitën veç po e zbukuron shtatzënia

admin

Robert Berisha sot feston ditëlindjen

admin

“Sasa” ia shpreh dashurinë afrikanit: “Të dua dashuri”

admin

Leave a Comment