November 28, 2020
Portali Shprehja

Sa bukur duket me këtë fustan Rina

Rina Balaj do të publikojë këngën e re me titull “Zjarr”.

Këngëtarja e famshme shqiptare, Rina Balaj ka paralajmëruar se sot (e premte) në ora 21.00, do të sjell këngën e pritur me padurim nga fansat e saj.

Ndërsa ajo vendosi të publikojë një imazh mjaft tërheqës nga xhirimet e klipit tashmë të përfunduar.

Për këtë klip ajo ka vendosur të transformohet me flokë ngjyrë portokalli të ndezur dhe me pamje mjaft joshëse.


Të Ngjajshme

Fifi ka një kërkesë të veçantë për qytetarët

admin

Heidi Klum ndan një video intime me burrin në shtrat

admin

Ganimete Musliu tregon nëse është në lidhje dashurie

admin

Leave a Comment