May 17, 2021
Portali Shprehja

Sa bukur duket në dasëm Afërdita bashkë me vajzën

Afërdita me vajzën po vazhdojnë të korrin suksese të shumta në profesionin që kanë. Përveç që dallohen në zërin e veçantë, nënë e bijë gjithmonë tërheqin vëmendje me paraqitjet fizike, shkruan “Kosovarja”. Edhe në imazhin e fundit, duke i kushtuar vëmendje grimit dhe veshjes ato duken të mrekullueshme. Theksojmë, Afërdita edhe pse në moshë nuk […]

.

Të Ngjajshme

Sa para fitojnë për një postim Luana dhe Arbana?

admin

Me këtë efekt Mimoza duket krejt person tjetër

admin

Kështu dukej Tuna në kohën e shtatzënisë

admin

Leave a Comment