April 17, 2021
Portali Shprehja

Sa bukur duket në fustan të kuq Engji

Engjëllusha është një ndër këngëtaret më të dalluara në skenën muzikore.

Ajo në të shumtën e kohës kalon në lajm përmes pozave që publikon, shkruan “Kosovarja”.

Duke u ekspozuar në forma të shumta, ajo gjithmonë dallohet për stilin që ka.

Këtu në imazhin e postuar së fundmi, me një fustan të kuq ajo duket madhështore dhe e veçantë.

Se sa bukur i rri, shikojeni imazhin.


Të Ngjajshme

Kjo është 7 vjeçarja më e bukur në botë

admin

Sa bukur duket në dasëm Afërdita bashkë me vajzën

admin

Shyhretja ndan imazhin më të mirë me mbesën

admin

Leave a Comment