November 29, 2021
Portali Shprehja

Sa bukur duket në xhinse të ngushta Afërdita Demaku

Këngëtarja e njohur, në çdo kohë merr vëmendje me pozat e shumta që publikon.

Afërdita Demaku për ndjekësit vazhdon të jetë aktive, duke publikuar momente të shumta, shkruan “Kosovarja”.

Tact Watches

Në këtë imazh të fundit, derisa shihet me xhinse dhe stil të thjeshtë ajo duket perfekt.

Në shumë raste, me disa çastë që ndan në Instagram e tregon që është unike me stilin e saj të përditshëm.

Ja shikojeni.


Të Ngjajshme

Adele shpjegon se bën muzikë për një audiencë që ajo preferon

“Bashkë do t’i vazhdojmë planet që kemi”, ministrja e Drejtësisë motivon Adriana Matoshin e cila po përballet me tumor

Rita Ora bëri urimin e veçantë për festën e 28 nëntorit

Leave a Comment