June 23, 2021
Portali Shprehja

Sa bukur është rregulluar Ermira për Bajram

Ermira Shkodra është bërë pjesë e familjes Agushi. Ajo dhe Goldi para një viti janë martuar e tani edhe kanë krijuar familje, shkruan “Kosovarja”. Ndonëse për momentin kanë një familje të vogël, por respekti dhe dashuria ndaj njëri- tjetrit nuk mungon, e sidomos ndaj nënës së Goldit. E sot edhe Ermira është rregulluar për Bajram […]

.

Të Ngjajshme

Nuk e dinim! Naim Abazi me aftësi në zhonglimin e topit

admin

Momenti kur Ledri ia prishi ditëlindjen Sarës

admin

Rita Ora tregon gjoksin, pozon me të brenshme

admin

Leave a Comment