December 1, 2020
Portali Shprehja

Sa bukur kombinohet reja e Gilit në veshje

Trendit të nuseve i ka hyr edhe reja e Gilit, e cila ka filluar të jetë mjaftë e përfolur.

Bukuroshja publikon imazhe të shumta në rrjetin social, ku gjithmonë mahnit me bukurinë e saj, shkruan “Kosovarja”.

Duke qenë një femër tejet e zonja, ajo sjellë imazhe me kombinime të bukura në veshje.

Kësaj radhe ndau një selfie, ku vërehet një detaj interesant, që duket aq bukur.

Duke kombinuar ngjyrën e thonjve me sakon e saj, ajo tregoj që është vajzë plotë stil dhe mjaftë unike./Kosovarja/


Të Ngjajshme

Learta përgatit gjëra interesante bashkë me Matinin e kunatën

admin

Jonida Maliqi flet për divorcin

admin

Tayna vesh rroba si të ‘babadimrit’

admin

Leave a Comment