August 17, 2022
Portali Shprehja

Sa bukur rregullohet Teuta për dasmë

Teuta Selimi është një ndër këngëtaret që kudo që shkon tërheqë vëmendje të madhe tek ndjekësit.

Ajo dallohet në shumë aspekte, duke shkëlqyer në çdo kohë dhe ndezur atmosferë kudo që merr pjesë, shkruan “Kosovarja”.

Në një fotografi të fundit, Teuta duket perfekte me grimin e bukur dhe fustanin superior.

Për më shumë, shikojeni.


Të Ngjajshme

Sekretet e çifteve të lumtur në shtrat

Lëndohet Kallashi

Besa Kokëdhima poston imazhet artistika derisa thekson linjat trupore në bikine

Leave a Comment