February 26, 2021
Portali Shprehja

Sa e zonja duket Edona kur shërben çaj

Këngëtarja Edona Llalloshi sot ia ka festuar ditëlindjen djalit të saj Nurit.

Natyrisht që në shtëpinë e saj u mblodhën të afërmit e saj dhe miqtë e djalit, shkruan “Kosovarja”.

Falë aktivitetit të saj në instagram nuk munguan pamjet brenda festës, madje as ato duke shërbyer.

Edona sonte është kujdesur që mysafirëve të saj të mos iu mungojë as çaji i rusit.

Ja si duket tek sa e bën gati në kuzhinë./Kosovarja/

 


Të Ngjajshme

Majlinda Zeka vjen me poza të reja, shfaqet në top formë

admin

Georgina tregon çfarë bëhet çdo ditë në shtëpinë e CR7

admin

Naser Rafuna, sot e nisi ditën me këtë thënje

admin

Leave a Comment