June 20, 2021
Portali Shprehja

Sa para fitojnë për një postim Luana dhe Arbana?

Ditët e sotme, “Instagrami” është kthyer në një biznes shumë fitimprurës nga njerëzit që kanë influencë në publik. Luana Vjollca paguhet rreth 1200 € për një postim. Kryesisht, Luana reklamon kremëra ose produkte të ndryshme make up-i. Në anën tjetër, moderatorja e “Dua të të bëj të lumtur”, Arbana Osmani, paguhet rreth 1000€, dhe kryesisht […]

.

Të Ngjajshme

Kur Safete Mustafa merr poza si modele

admin

Adelina Thaçi emocionin me urimin për Ditën e Baballarëve

admin

Deputetja e VV-së ka urimin e veçantë për babain në Ditën e Baballarëve

admin

Leave a Comment