April 17, 2021
Portali Shprehja

Sa paska ndryshuar Zana Krasniqi, Angelina Jolie e Kosovës

Dikur ishte modelja më e famshme dhe më e angazhuar, por jo më. Ndonëse nuk dihet se për çfarë arsye e la botën e modës, Zana është mbajtur fuqishëm në mend nga publiku. Ajo, u shpall “Miss Universe Kosova” dhe pati një karrierë disa vjeçare në SHBA, ku kishte edhe disa kontrata me rëndësi me […]

.

Të Ngjajshme

Kjo është 7 vjeçarja më e bukur në botë

admin

Sa bukur duket në dasëm Afërdita bashkë me vajzën

admin

Shyhretja ndan imazhin më të mirë me mbesën

admin

Leave a Comment