July 27, 2021
Portali Shprehja

Sa perfekte duket me këtë fustan Leonora

Leonora Jakupi është një ndër femrat që njihet për stilin perfekt që ka. Ajo në shumë raste është pjesë e lajmeve rozë, duke goditur në forma të shumta me linjat që ka, shkruan “Kosovarja”. Pasi që në shumë momente përdorë metoda të ndryshme të veshjes, ajo merr vëmendje me përzgjedhjen që bën. Këtë herë, me […]

.

Të Ngjajshme

Gëzimja rregullohet e bëhet nuse për mrekulli

admin

Vetëm 7 javë pas lindjes vajza e Harryt dhe Meghan hyn në listën për fronin mbretëror

admin

Ryva këngëtarja me veshjet më të dalluara

admin

Leave a Comment