July 28, 2021
Portali Shprehja

Sa romantik! Andi i bënë surprizë të ëmbël Melisës

Ata janë konkurrentët e vetëm të Përputhen që vazhdojnë të jenë çift, por edhe pse u përfolën disa herë për ndarje, i shohim bashkë vazhdimisht. Andi dhe Melisa nuk i ndalin dhe dedikimet për njëri-tjetrin, ndërsa së fundmi ish-konkurrentja publikoi foto ku shihet një buqetë me trëndafila dhe një kartolinë, që ia kishte dërguar Andi. […]

.

Të Ngjajshme

“U zgjova e lumtur”, Rita Ora e nis mëngjesin me poza atraktive me bikini

admin

Vajza e Gjikos dhe Elites si “duqe”

admin

Teuta Krasniqi pranon një dhuratë të veçantë nga Adonisi për ditëlindjen e 39-të

admin

Leave a Comment