May 17, 2021
Portali Shprehja

Sa shumë është shëndoshur Kumrije Mustafa

Të gjitha motrat Mustafa janë të dalluara në skenën muzikore. Ndër më të dalluarat është edhe Kumrija, duke qenë tejet aktive me postime të ndryshme, shkruan “Kosovarja”. Duke qenë me stil të veçantë, ajo publikon poza të shumta duke shkëlqyer gjithmonë. Këtë herë, në imazhin e publikuar shihet se është shëndoshur edhe më shumë në […]

.

Të Ngjajshme

Linda ndan imazhin me linjat perfekte që ka

admin

Nëna e Nora Istrefit pa pikën e grimit dhe gjithë këtë bukuri

admin

Askush nuk e dinte që ky këngëtar është vëllai i Alban Skënderaj

admin

Leave a Comment