December 1, 2020
Portali Shprehja

Sa shumë i shkojnë Engjit flokët e dredha

Engji është një ndër këngëtaret më të dalluara në skenën muzikore.

Për një periudhë të shkurtër ka arritur që të jetë e dalluar për zërin e veçantë, shkruan “Kosovarja”.

Duke qenë e dalluar për paraqitjet fizike, gjithmonë ka një stil të veçantë duke eksperimentuar në forma të ndryshme.

Në këtë imazh të fundit, Engji shkëlqen me flokët e dredha e që i kanë hije shumë.


Të Ngjajshme

Mirsa ndan imazhin më të mirë me familjen

admin

Genta dhe turku e dekorojnë shtëpinë në mënyrën më të mirë

admin

Arbenita tregon të vërtetën rreth shtatzënisë

admin

Leave a Comment