April 16, 2021
Portali Shprehja

Sabri Fejzullahu emocionon me fjalët për mbesën

Sabri Fejzullahu është pa dyshim një nga figurat më të respektuara të skenës muzikore, dhe jo vetëm, shkruan “Kosovarja”.

Artisti i mirënjohur dhe shumë i dashur nga publiku i gjerë shqiptar, ka sjellë shumë projekte në skenën e aktrimit dhe qindra këngë, shumica e tyre hite të pavdekshme.

Këngëtari njihet për pozitivitetin që ka dhe dashurinë që përcjell, sidomos për familjarët e tij.

Sot në ditën e lindjes së mbesës së tij, ai ka zgjedhur ta urojë publikisht në rrjete sociale me fjalë të bukura.

“Ti vjen me Stinen e Pranveres.Ti dashnija e gjyshit na e sjell beharin me lule plot.Ti je Stina ma e bukure e jetes sime Mka marr malli me ta ndi arromen e shpirtit tende ooooo drita e ime.100 jan pake edhe jan vetem e thene per qdo kend.Njiqindenji Pranvera Stina frymzim i imi” ka shkruar ai në mbishkrimin e fotografisë. /Kosovarja/

 


Të Ngjajshme

Vdes në moshën 52 vjeçare aktorja e “Peaky Blinders”

admin

May-Linda Kosumovic e Rozafa Çelaj bëhen pjesë e serialit ndërkombëtar “Welcome to Utmark”

admin

Sa shumë është shëndoshur Kumrije Mustafa

admin

Leave a Comment