May 11, 2021
Portali Shprehja

Sabri Fejzullahu uron Halil Kastratin me fjalët më të mira

Sot feston ditëlindjen humanisti i madh dhe një nga njerëzit që e duan të gjithë, Halil Kastrati. Halil Kastrai është një njeri me zemër të madhe, ai që ka mbledhur shumë njerëz të vullnetit të mirë e bamirës për të ndihmuar njerëzit në nevojë, shkruan “Kosovarja”. Në mesin e shumë urimeve që ka marrë ai […]

.

Të Ngjajshme

A është Kadrie Canolli biondina më e bukur në Kosovë?

admin

Bebe Rexha i bën dedikimin më të ëmbël nënës

admin

Kida pozon këndshëm veshur pink

admin

Leave a Comment