0.6 C
Skopje
December 4, 2019
Tech

Samsung bashkon Galaxy dhe Star Wars

Duke bashkëpunuar me kompaninë e prodhimit Lucasfilm dhe një edicion që përmban një telefon të dizajnuar posaçërisht, maskë, simbol koleksionist, stilolaps S Pen dhe kufje pa tela, ku dy galaktikat janë të bashkuara. Përveç kësaj, paketa vjen me tema të veçanta, animime, ikona dhe meloditë që do të shkaktojnë eufori për të gjithë fansat e ekskluzivitetit të famshëm.

Edicioni special i Galaxy Note10 + Star Wars do të jetë në dispozicion në tregjet e zgjedhura nga data 10 dhjetor


Top Channel

Artikuj të ngajshëm

Shtatë nxënësit që vdiqën dhe u rikthyen në jetë në vitin 2011

shprehja

Fenomeni sekret në polet e Tokës, NASA nis hetimet

shprehja

Krevati që ju shpëton nga tërmeti (VIDEO)

shprehja