April 17, 2021
Portali Shprehja

Sanksionohen 88 persona në rajonin e Shkupit

Ministria e Punëve të Brendshme njofton se gjatë 24 orëve të fundit në rajonin e Shkupit janë shqiptuar 88 gjoba në trafik. Për tejkalim të shpejtësisë së lejuar janë sanksionuar 20 shoferë, 19 për drejtim të makinës pa patentë shoferi, transmeton Alsat. katër gjoba janë shqiptuar për përdorim të telefonit gjatë vozitjes, një sanksion për drejtim të makinës nën ndikim të alkoolit, kurse 26 për parkim të parregullt të makinave.

.

Të Ngjajshme

Regjistrohen 31 viktima dhe 824 raste të reja me Covid-19

admin

Ligji për Shtetësi, opozita shqiptare përgatit ndryshimet

admin

Babai i pacientit: I shpreh ngushëllime familjes së vajzës që dhuroi zemrën

admin

Leave a Comment