November 25, 2020
Portali Shprehja

Sara e Ledrit fle me veshje të çuditshme

Sara Hoxha është bashkëshortja e reperit Ledri Vula, i njohur për një listë të gjatë këngësh hite.

Edhe jeta private e Ledrit ka qenë gjithmonë në interesin e publikut, i cili është informuar masivisht nga mediat rozë, shkruan “Kosovarja”.

Sara e Ledri prej muajsh e kanë bërë publike lidhjen e tyre të dashurisë, e së fundi kuptuam edhe se ata do të bëhen prindër të një vajze.

Që kur u bë publike lidhja e dyshes, nuk ka munguar interesimi për Saren, e cila na ka njoftuar me vetën përmes postimeve në rrjete sociale.

Sara sapo na ka treguar se po fle në shtrat me kapele dhe veshje të zakonshme.


Të Ngjajshme

Tayna shfaqet atraktive duke vallëzuar

admin

Xhensila tregon të pasmet bombastike nga palestra

admin

Kjo këngë e Burim Sejdiut për Prishtinën do t’iu emocionoj

admin

Leave a Comment