June 20, 2021
Portali Shprehja

Sara Hoxha mbulohet lartë e zbulohet poshtë

Edhe Sara Hoxha ka hyrë në mesin e personazheve të njohur publik dhe kjo për faktin se është partnerja e Ledri Vules. Ledri, duke qenë një nga reperët më të pëlqyer të industrisë muzikore, e ka shndërruar me të shpejtë në të famshme edhe gruan. Gjithsesi, karakteri i Sares i ka bërë shumë përshtypje një […]

.

Të Ngjajshme

Albani e Miriami kalojnë momente romantike nën dritën e hënës

admin

Kur Safete Mustafa merr poza si modele

admin

Adelina Thaçi emocionin me urimin për Ditën e Baballarëve

admin

Leave a Comment