May 12, 2021
Portali Shprehja

Sara Hoxha sjellë foton më të bukur me Poemën në plazhë

Sara dhe Ledri dje kanë marrë rrugën drejt Dubait. Bashkë me vajzën e tyre Poemen ata filluan pushimet e para, shkruan “Kosovarja”. Sara nuk hezitoi të ndajë foton e parë me të dalë në plazh. Tek sa Poema fle ajo e sjellën selfien më të ëmbël me të. Sa e mirë./Kosovarja/

.

Të Ngjajshme

Edhe Behgjet Pacolli me familje nisen drejt Kosovës për Fitër Bajram

admin

Ekskluzive: Edhe motra e Almedës ia fali zemrën këtij turku të famshëm

admin

Ky është reagimi i Ana Kaurit pas daljes së Atdheut me Sarën nga ‘Përputhen’

admin

Leave a Comment