April 12, 2021
Portali Shprehja

Sara i jep gji vajzës në mes të Galerisë së Arteve

Sara Hoxha ka gati 4 muaj që është bërë nënë për herë të parë.

Ajo dhe Ledri tanimë janë prindër të vajzës së tyrë që e kanë emëruar Poem Blu, një emër tejet unik, shkruan “Kosovarja”.

Sara përherë ka treguar se është një femër pa komplekse, nuk ia ndien për asgjë që bën, mjafton ajo të ndihet mirë.

Së fundmi, ajo e dëshmoi këtë më një imazh duke e ushqyer vajzën mes Galerisë së Arteve në Tiranë.

Po ju a do ta bënit?/Kosovarja/


Të Ngjajshme

Demi zbulon të pasmet me bikini e tejdukshme

admin

Ryves i ‘ngrihet’ fytyra

admin

Ana e thotë troç: U futa në ‘Përputhen’ me tjetër qëllim

admin

Leave a Comment