January 27, 2021
Portali Shprehja

Sara tregon se si ia kumtuar Ledrit lajmin për shtatzëni

Blogerja e njohur Sara Hoxha ka hapur një pyetësor në instagram, kështu duke iu dhënë ndjekëse mundësinë ti bëjën pyetje të çfarëdoshme pa hezitim të përgjigjeve.

Pyetjet që iu adresuan asaj ishin të ndryshme, por që shumica prej tyre ishin në lidhje me shtatzënëinë e sigurisht edhe Ledrin, shkruan “Kosovarja”.

window.ANConfig.placements.push({ adUnitId: 'Medium Rectangle (mes-artikull)', propertyId: '105209', placementId: '846638', content: [], onLoad: function (adUnitId) { console.log('1', adUnitId); }, onFail: function (adUnitId) { console.log('0', adUnitId); //fallback code }, });

Sara është pyetur se si ia ka kumtuar lajmin Ledrit që është shtatzënë, që siç dihet secila femër e ka mënyrën dhe dëshirën e veçantë se si ti tregoi bashkëshortit.

Ajo ka rrëfyer se ka qenë e detyruar t’ia kumtoj përmes videokamerës, e jo siç e kishte menduar.

Ja edhe imazhi nga ai moment./Kosovarja/


Të Ngjajshme

Afërdita dhe Jakubi sjellin imazhin nga fotosesioni i parë gjatë shtatzënisë

admin

Këngëtarja shqiptare: Humba djalin që nuk linda dot vetë

admin

Vajza e Eli Farës “arratiset” me biznesmenin për pushime në Dubai

admin

Leave a Comment