June 23, 2021
Portali Shprehja

Sasa dhe Keith një çift që nuk ndalen duke shprehur dashurinë

Sasa dhe Keith janë një ndër çiftet që kanë ahumë diferenc në moshë. Duke shfaqur momente të shumta për ndjekësit, ata shprehin dashurinë e madhe që kanë për njëri tjetrin, shkruan “Kosovarja”. Edhe pse komentohen shumë për diferencën që kanë, siç duket për ta nuk ka fare problem pasi që dashuria po ju ec në […]

.

Të Ngjajshme

Keni dëshiruar ta shihni Albina Kelmendin në bikini – shikojeni

admin

Dizajneret pejane i kthejnë në modë korsetët me dizajne të mahnitshme

admin

Motin e nxehtë Sabriu dhe Nera e kalojnë në këtë vend

admin

Leave a Comment