May 28, 2022
Portali Shprehja

Seanca e Kuvendit të Maqedonisë u mbyll pa u votuar rendi i ditës

Seanca e Kuvendit të Maqedonisë së Veriut është mbyllur pa u votuar rendi i ditës.

Deri në fund të seancës situata është zhvilluar me mjaftë tensione madje edhe me ofendime dhe fjalë të ashpra në mes deputetëve dhe kreut të Kuvendit.

Tact Watches

Sot opozita ka filluar me bllokimin aktiv të ligjvënësit, ku sipas tyre ky është një bllokim aktiv për shpëtim nga katastrofa kombëtare, bllokim aktiv për shpëtim nga nënçmimi që bëhet, bllokim aktiv për shpëtim nga dyfytyrësia të cilën u tregohet çdo ditë qytetarëve, bllokim aktiv për shpëtim të ekonomisë, bllokim aktiv për shpëtim të bujqve, bllokim aktiv për shpëtim të të gjithë qytetarëve.

Të Ngjajshme

”Levica”: Inspektime për flamurin shqiptar në stadiume dhe përmendoren e Xhemë Gostivarit

admin

Arrestohen dy shpërndarës të drogës në Shkup

admin

LSDM: Gjashtë nga shtatë të dyshuarit në “Parcela kriminale” janë në lidhje me VMRO-DPMNE-në dhe Mickoskin

admin

Leave a Comment