November 30, 2020
Portali Shprehja

Seanca të katër komisioneve parlamentare

Në Kuvendin e Republikës së Maqedonisë së Veriut, sot seanca do të mbajnë komisionet për arsim, shkencë dhe sport, transport, lidhje dhe ekologji, për sistemin politik dhe marrëdhëniet mes bashkësive dhe Komisioni legjislativ-juridik.

The post Seanca të katër komisioneve parlamentare appeared first on Alsat.

Të Ngjajshme

Jep dorëheqje policja që u konfrontua me zyrtarin e BDI-së

admin

Bora mbuloi Kodrën e Diellit

admin

Snopçe: Kuvendi shpërfill gjuhën shqipe

admin

Leave a Comment