Seferi: Maqedonia është një vend me 2 milion banorë ku ka 28 fakultete juridike

Komunikologu Sefer Tahiri, i ftuar në emisionin “Programi 200” në Alsat, tha  se në dekadën e fundit politika ka gjetur formulën më të lehtë për t’u animuar votuesi. Sipas Seferit, politika është marrë me çështjen e NATO-s, me marrëdhëniet ndëretnike me ngjarjet e Kumanovës dhe energjia është harxhuar me këto çështje, pa lënë energji për analiza të problemeve të tjera si për shembull përse në Maqedoni duhet të ketë 28 fakultete juridike.

.

Të ngjajshme

Një tërmet 5,3 ballë Rihter godet jugun e Meksikës

shprehja

Epoka e narcisëve

shprehja

Iran, mbahen homazhe për gjeneralin e vrarë

shprehja

Duke përdorur shërbimet e Portalit Shprehja ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Pranoj Lexo më shumë