November 29, 2021
Portali Shprehja

“Sekreti” i Morenës për linjat seksi

Morena Taraku është gjithmonë në fokus të medieve rozë dhe kjo sidomos për faktin që konsiderohet një prej femrave më joshëse shqiptare.

Bukuroshja zeshkane ndiqet nga më shumë se 1.3 milion ndjekës në Instagram, ku edhe sjell imazhe dhe postime të ndryshme, e që shpesh herë janë provokuese.

Tact Watches

Që në orët e para, ish-Missi dhe këngëtarja e njohur shihet në palestër, në veshje sportive me ngjyrë të zezë të cilat ia theksonin dhe vini në pah format e përkryera.

Si një person i përkushtuar në maksimum ndaj mirëmbajtës së linjave, edhe sot (e martë), Morena ka nis ditën në palestër.


Të Ngjajshme

Rita Ora bëri urimin e veçantë për festën e 28 nëntorit

Tuna ironizon keq kolegët e saj për urimet për Festën e Flamurit

Mozzik uron Ditën e Pavarësisë me të bijën

Leave a Comment