Sela: Shtabi i krizave po keqpërdoret politikisht

Kryetari i ASH, Ziadin Sela, akuzoi se shtabi i krizave po keqpërdoret politikisht, pasi sipas tij eksponent të caktuar veprojnë duke pasur në mendje zgjedhjet e parakohshme,  me qëllim që kur kjo situatë të kalojë, të përvetësojnë ndonjë votë më shumë.  Zgjedhjet, thotë ai, duhet të harrohen në rrethana të tilla, dhe në qendër të vëmendjes të jetë vetëm shëndeti dhe e mira e qytetarëve. Ai flet edhe për masat ekonomike të Qeverisë, dhe thekson se nuk mjaftojnë konferencat për mediat, por se duhet të bëhen kontrolle në terren që të mos rriten çmimet e produkteve.

.

loading...

Të ngjajshme

Emërimet në MPB, Petrovski s’e pranon Stavrevskin

shprehja

SHBA dëbon 21 kadetë sauditë pas hetimeve për të shtënat në Florida

shprehja

Arrestohet polici Lutfi Menxhiqi nën dyshimin për korrupsion

shprehja

Duke përdorur shërbimet e Portalit Shprehja ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Pranoj Lexo më shumë