September 27, 2021
Portali Shprehja

Selvija e Shpat Kasapit zbulon barkun dhe tregon nepsin e shtatzënisë

Muajin e kaluar Shpat Kasapi zbuloi se ai dhe fejuara e tij, Selvija do të bëhen së shpejti prindër për herë të parë.     View this post on Instagram   A post shared by Official Instagram personal (@shpatkasapi85) Gjatë një bashkëbisedimi me ndjekësit e saj në Instagram, Selvija ka treguar se është në javën […]

.

Të Ngjajshme

Ledri rrëshqet gjatë përformances në Zvicër

Buzët e Adelinës gati ti pëlcasin

Ariana bën dritë në veshje komplet të bardha

Leave a Comment